ГОЛОВНА Філія «Музей М. Пимоненка в с. Малютянка»

Музей М. Пимоненка в с. Малютянка

Українскість душі у фарбах

Колективне фото.

Саме її дивовижну, неповторну з сакральною таємничістю,  віковічною мудрістю, живучу, співучу, милосердну, гостинну, добру , всепрощаючу, залюблену у красу рідного краю вималював на своїх сюжетних полотнах, пейзажах Заслужений художник України, наш земляк Юрій Пацан. Бо й сам має таку душу. Бо інакше як би оживало таке  диво на полотнах, до якого тягнуться очі і стоїш біля картини, думаєш, осмислюєш, мрієш. І очищається душа, змиває з неї весь негатив,буденну суєтність, бо ти вде там, у тих степах, лісах, на тих доріжках, живеш емоціями тих  фольклорних, колоритних  героїв, що зображені на полотні.

 

Детальніше...

 

Вернісаж живопису, берести, дерева і порцеляни

Колективне фото.

В березні 2017р. в музеї Миколи Пимоненка в с.Малютянка відбулося відкриття художньої виставки митців Боярського мистецького братства, присвяченої 155-річниці від дня народження відомого українського художника Миколи Пимоненка. Відкрила виставку завідуюча відділення БКМ Музей Миколи Пимоненка в Малютянці Галина Шпирук. Привітав усіх присутніх зі святом мистецтва Малютянський сільський голова Микола Єфименко. Микола Петрович відзначив високий рівень творчості майстрів живопису і декоративно-прикладного мистецтво і обіцяв зі свого боку  всіляко сприяти розвитку мистецтва і музейної справи.

Детальніше...

 

Українскість душі талановитого вірменина або малютинська місія Олександра Оганесяна

 

Завдяки зусиллям Боярського краєзнавчого музею та його філії у Малютянці, повернуто із забуття ім’я інженера-будівничого дослідника, письменника, казкаря, публіциста, художника-графіка і художника-пейзажиста Олександра Оганесяна. Він жив і творив у Києві, але нині його нащадки презентували його творчу спадщину у Малютянці, де так мріяв побувати митець, але не встиг… Відбувся найперший його персональний вернісаж і наш тижневик пише про нього найпершим в Україні.

 

Детальніше...

 

До уваги відвідувачів сайту!

28 березня 2015 року  у музеї М.К. Пимоненка в с. Малютянка відбулася зустріч з Горєловою-Оганесян Ліоною Олександрівною, донькою Олександра Оганесяна, дослідника життєвого шляху і творчих здобутків Миколи Корниловича Пимоненка, автора книги   «Життя і творчість М.К. Пимоненка» . 

 

Пейзажна лірика художника Малінченка

 

У Малютянці, в музеї Миколи Пимоненка (філії Боярського краєзнавчого музею) відбулася виставка нових робіт відомого художника, лауреата премії імені Володимира Самійленка Олександра Малінченка.

Детальніше...

 

Микола Шелест у Малютянці

У Малютянському музеї відбулася виставка  видатного українського художника заслуженого  діяча мистецтв України і Польщі, живописця Миколи Шелеста. Відомий майстер є заступником голови Українського Фонду культури, його живопис присутній на всіх континентах: в 50 музеях України, у 13 музеях США, Франції, Казахстану, Росії, Польщі, Японії, а ще у понад 40 країнах світу в приватних колекціях перебувають твори чудового майстра живопису і графіки.

Детальніше...

 

Краса, що утверджує добро

 


Дивовижно яскраво, голубим, білим, рожевим  щедро зацвів і вже не зів’яне “Бузок у саду”, ֹ а може це мрії самої художниці? Духмяне біле, голубе, ніжно-фіолетове й рожеве суцвіття оптимістично сіє радість у душу.Така сяйна і привітна сама авторка картини.  До хати і криниці-журавля, який ніколи не відлетить у вирій, а буде, порипуючи, черпати воду дерев’яним відром, злетілися і радіють буслики, сміються кольорові мальви. Аж ген пішла з коромислом “дівчина-дитина”, ніби з шевченкових віршів, а назустріч їй —хата, квітучий садок…

 

Детальніше...

 
Більше статтей...