ГОЛОВНА Наукова діяльність Сучасні митці Художники району

Художники району

Ми — символи, або Фігуративний символізм скульптора Новікова

31 січня 2015 року  В Боярському краєзнавчому музеї відбувся творчий вернісаж робіт молодого скульптора Миколи Новікова. Виставка працюватиме до 26 лютого 2015 року. Запрошуємо бажаючих познайомитись зі скульптурами Миколи Новікова!

Детальніше...

 

ГРИНЮК ТАМІЛА

tamila_portret Гринюк Таміла Петрівна

    Гринюк Таміла народилась в селі Білогородка Києво-Святошинського району Київської області в 1977 році. Після переїзду сім’ї в с. Лука навчалась в середній школі с.Музичі Києво Святошинського  району. Відвідувала студію образотворчого мистецтва, під керівництвом  Сітніцького  Валентина  Йосиповича. З того часу Таміла захопилась малюванням.

    Майстерність прийшла непомітно і стала зростати після закінчення факультету графічного дизайну Київського художньо-промислово технікуму.    

Детальніше...

 

ХОМЕНКО ЛАРИСА

Хоменко Лариса Георгіївна

       Хоменко Лариса Георгіївна народилася 01 січня 1954 року в місті Сокол Сахалінської  області в сім’ї військового.

        Дитинство пройшло в  Молдові ( м. Бендери) ,  Архангельській області  (м. Плісецьк , м. Мирний), в м.Тернопіль. В зв’язку з частою зміною місця служби батька навчатися почала в м. Бендери, потім вчилася в різних селах та містах  Архангельської області.  В 1971 році отримала шкільну освіту в м.Тернопіль ( школа  № 7).

Детальніше...

 

ХАРЧЕНКО-БАЛАМАДЖІ ГАННА

Ганна Павлівна Харченко- Баламаджі

      Народилася в 1979 році в сім’ї викладачів образотворчого мистецтва Баламаджі Павла Івановича та Валентини Федорівни.

      Малювала і вдосконалювалась в спілкуванні з батьками, їхніми  творчими друзями. Після школи вирішила освоїти спеціальність викладача образотворчого мистецтва.

      1996-2001 рр. - навчалася в Київському інституті будівництва та архітектури за спеціальністю художник – педагог.  Отримала ступінь бакалавра.      

Детальніше...

 

БЕЗПАЛИЙ ГРИГОРІЙ

Безпалий Григорій Васильович

Безпалий Григорій Васильович народився  25 вересня 1953 року в с.Переяславка Чернігівської області в сім’ї робітників. Закінчив Переяславську восьмирічну школу та Ніжинське медичне училище.

У 1973 – 1975 роках проходив військову службу. В 1975 – 1981 роках закінчив Київський медичний інститут. Після закінчення  працював лікарем в м. Боярка у Києво-Святошинській районній санепідемстанції. У 1986 році заочно закінчив Московський університет мистецтв, факультет живопису.

Детальніше...

 
Більше статтей...