Графік роботи музею
щодня з 9.00 до 17.00
субота з 9.00 до 16.00

вихідні дні: неділя, понеділок

ТЕЛЕФОНИ:
(04598) 35-577
+38(096) 726-76-92
+38(063) 243-50-31

ПОШТА
boyarka-muzey@meta.ua

АДРЕСА
м.Боярка Київської обл.
вул. М.Грушевського, №49

Як до нас доїхати з Києва

Народні умільці

ЩЕРБАКОВА ЗІНАЇДА

Щербакова Зінаїда Іванівна

         Народилась 20 грудня 1932 року в місті Міусинськ, неподалік від Красного Луча, що на Луганщині.                                                                                                                                                         ЇЇ дитинство в переїздах. Батька, простого кочегара, у 1937 році взяли на навчання до Москви і вся сімя переїздить за ним, там і пішла до школи. З  початку Великої Вітчизняної Війни  родина переїхала на Урал і лише після визволення свого селища повернулась на рідну українську землю.

     За знаннями Зінаїда Іванівна  рушила до Києва влітку 1950-го року, взявши з собою паспорт «складений удвоє аркуш із наклеєним фото» і спомини: степ і ковила, кручі й стежки попід вербами, сільський майдан із козацькими хрестами – все лишилось у минулому. Вступила до Київського училища прикладного мистецтва(КУПМ) на факультет килимарства,  яке закінчила  на відмінно в 1955 році.  

Детальніше...

 

ЧОРНИЙ ВІКТОР

У давні часи до людей, ремесло яких було пов’язане з глиною і вогнем,  відносилися як до святих.  Лише через багато віків з’явилося прислів’я – «Не святі горшки ліплять». Але ще й у другій половині ХІХ ст. гончарі продовжували користуватися винятковою пошаною. Це виявлялося, наприклад, у тому, що у храмі чи в церемоніальних процесіях попереду всіх мали право знаходитися хлібний і гончарний цехи.

Віктор Петрович – гончар у першому поколінні. До цього свого нового захоплення йшов довгі роки.

Народився  в  1965р. в м. Дружківка Донецької області .

З 1980-1983рр. навчався в середньому професійно-технічному училищі №6  Камчатської обл. Отримав спеціальність машиніста автомобільного крану 5-го розряду.  В  1984-86рр. – служив в Радянській армії.

В  1988р.  переїхав до Києво-Святошинського р-ну. Нині він директор МП «Черсід». Приватний підприємець.

    

Детальніше...

 

КОЗЯТНИК ЮЛІЯ


Народилась 1983р. в с. Малютянка. Після школи з 1998 по 2003 навчалась в Київському художньо-нромисловому технікумі. В 2009 р. закінчила Київський Державний інституту декоративно- прикладного мистецтва і дизайну ім.М.Бойчука (кафедра художніх виробів з кераміки та скульптури). Приймала участь у багатьох виставках.

Всеукраїнських художніх виставках :

«Різдвяна», «Великодня», «Жінки-митці України» м.Київ.

Художніх виставках у містах України: м.Івано-Франківськ, м.Харків,м.Львів, м.Луганськ, м.Полтава, м. Чигирин Черкаської обл.., а також за кордоном - Німеччина, Угорщина, Великобританія.


Детальніше...

 

ЗНОВА НІНА

 

Інженер-технолог за освітою та художник за   покликанням. Народилась на Черкащині. Свою трудову діяльність розпочинала, працюючи токарем. Здобувши вищу освіту, працювала інженером-технологом на заводі “Мегомметр”

у м. Умань.  В цей час почала займатися творчістю, яка стала захопленням на все життя. Її роботи зацікавили шанувальників мистецтва. Твори  молодої майстрині демонструвались на заводських , а згодом  і на міських виставках художників-аматорів. Мешкаючи у Донецьку (1971-1993 рр.) і працюючи в проектно-технологічному інституті,  продовжувала удосконалювати   свою   майстерність   на    творчій   ниві.   Далі    участь у міських, обласних та республіканських виставках.

Детальніше...

 

ЦЕПЛЯЄВ ВОЛОДИМИР

Народився 15 вересня 1954 року у Львівській області. До міста Боярка переїхав у 1958 році, де проживає і нині. Закінчив середню школу №3. В Київському політехнічному інституті отримав професію інженер-електрик. Працював науковим співробітником на кафедрі „Електричні станції”.

     Різьбленням по дереву займається з 70 років ХХ ст

Детальніше...

 
Більше статтей...